• Müşteri Hizmetleri
    05368460882

Deniz Araçları

Jetcar Nedir?
Jetcar, Türk mucitler tarafından tasarlanmış bir deniz aracıdır. Jetcar’ın en ilgi çekici özelliği bir deniz arabası olmasıdır. Zaten yaratılma fikri de bunun üzerine kurulmuştur. Denizde kullanılan deniz araçlarına bir farklılık getirme gereği üzerine düşünülmüş olan deniz arabası Jetcar, bir otomobil görünümündeki su arabasıdır. Kısacası Jetcar’ı bir deniz arabası olarak tanımlayabiliriz.
Jetcar Nasıl Tasarlanmıştır?
Deniz arabası denildiğinde çoğu insanın aklına gelen bir tekne ve jetskinin sadece görünüşte birleştirilmesi sonucu ortaya çıkmış bir deniz aracı olmasıdır. Fakat bu düşüncede sizi yanıltabilecek çok büyük bir hata bulunmaktadır. Zira Jetcar, sadece görünüşüyle bir araba olmakla kalmaz. Bir tekne veya jetskiden çok farklı olan altyapısıyla benzerlerinden ayrılır. 
Jetcar’ın alt kasasına baktığınız zaman bu farklılığı siz de görebilirsiniz. Bu alt kasa tasarımı, Jetcar’a hastır. Polfora Fiberglass Jetcar’ın uzman kadrosu tarafından Jetcar için özel olarak tasarlanmış bu alt kasa, Jetcar’ın üstün performansını aldığı motor ile uyum içinde çalışarak, deniz otomobilinin bütününün yüksek hızlarda kullanılırken devrilmesi, takla atmaması ya da meydana gelebilecek diğer kazalara mahal vermemesi üzerine titizlikle tasarlanmıştır. 
Jetcar’ı kullanmaya geldiğiniz zaman da kullanımının diğer deniz araçlarından nasıl farklarla ayrıldığını görebilirsiniz. Motor sistemi üzerine kullanılan diğer deniz araçlarından farklılaşarak, Jetcar bir direksiyon, vites ve gaz pedalıyla kullanılır. Jetcar’ın bu özelliği de Jetcar’ın sadece görünüşte bir araba olmadığını kanıtlar niteliktedir. 
Ek olarak, Polfora Fiberglass Jetcar olarak Jetcar üretirken kullanıcı rahatını da ihmal etmedik. Siz Jetcar’ınız ile keyif dolu bir sürüş yaparken rahatınız da yerinde olsun diye konforunuzu hat safhada tutacak düzenlemeler yaptık.
Sonuç olarak yeni deniz otomobili Jetcar’ın kendine has bir tasarımı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Deniz Araçları