• Müşteri Hizmetleri
    05368460882

Polyester Reklam Ürünleri

Polyester Reklam Ürünleri

Fiberglass tüm dünyada hızla çoğalan, kullanımı artan ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bu kadar sık tercih edilme nedeni ile dayanıklılığı olarak gösteriliyor. Polyester malzeme uygulama ve yapı yöntemleri bakımından reklamlar alanında son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çizgi film karakterleri, tarihi kişiler, biblolar, hikaye kahramanları, ağaç ve bitki desenleri, taşıt ve makine görüntüleri de 3 boyutlu oalrak firmalar tarafından üretilmektedir. Film setlerinde kullanılan dekorlar, imalat maliyeti, yüzey kaliteleri bakımından da gönül rahatlığı ile polyester malzemeden üretilmektedir. Polyester reklam ürünleri hangileridir sorusuna arka fon alanı, gezici araçlar, reklam araçları, reklam panoları ve 3 boyutlu panolar, polyester reklam ürünlerinin kullanıldığı alanlardan bazılarıdır yanıtını verebiliriz. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz polyester ürünlerin bu denli çok tercih edilme sebebi ise dış mekan şartlarına dayanıklı olmasıdır. Yağmur, güneş, rüzgar, kara karşı dünyanın en çok bilinen dayanıklı malzemelerinden biri olan fiberglass malzeme hafif olmasıyla da binaların üstünde reklam sektörü gibi yüksek olan alanlarda güvenle kullanılabilir. Minyatür ve dekoratif ürünler de polyester ürünlerin tercih edilen ürünleri arasında yer alır.

Dayanıklı Poleyster Ürünler

Reklam alanlarında yüksek dayanıklılık sağlayacak üretim tekniklerine ihtiyaç duyan firmalar da polyester reklam ürünlerine yönelmekte ve bu sayede uzun ömürlü olmaktadır. Polyester reklam ürünleri mevcut ürünler dışında özel tasarımla üretilebilecek ürünler olarak da karşımıza çıkmaktadır. Özel talepler doğrultusunda ürün şekli, deseni seçilebileceği gibi ebatı, boyutu da seçilebilir. Hayallerinizde ki ürünler reklam ürünleri olarak karşınıza çıkacaktır. Özel talepleriniz doğrultusunda oluşturulacak ürünler geniş kullanım alanına sahiptir. Güvenli ve profesyonel olmanın yanı sıra maliyetler bakımından da uygun olan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Hayal ettiğiniz film karakterleri masal karakterleri, daha fazlası hayal edilerek üretilebilir, sergilenebilir, işletmelere gelir katması sağlanacak şekillerde sunulabilir. Polyester ürünler hava şartlarının tamamına dayanıklılık sağlayacağı için doğal afetler, fırtına gibi olaylar olmadığı sürece hizmet sunmaktadır. En sık tercih edilme nedenlerinden biri de ultra dayanıklı olmasıdır. Hafif yapılarıyla reklam alanında araç üstü alanlarda, çatılarda yer alan reklam alanlarına uygulanmaları son derece kolay olmaktadır.

Fark Yaratan Tasarımlarla Fiberglass Ürünler

Fiberglass mimari figürler adetlerine, rengine, tasarımlarına, sayılarına, kullanılan malzemeye, müşteir taleplerine göre belirlenmektedir. Bu sebeple standart rakam verilmesi mümkün olmamaktadır. Polyester reklam standı nereden alınır sorusuna firmaların uygun fiyatlı ve kaliteli üretimleri olduğunu söylemeliyiz. Fiberglass mimari ürünlerde finans ve tasarım ekiplerinin çıkarttıkları maliyetler, hizmet bedellerine bağlı şekilde fiyatlandırmalar yapılır. Ürünler darbe, pas, korozyon, ısı gibi alanlara karşı dirençli olsa dahi gereken onarım ve bakım uygulamasında müşterilere her zaman tam destek sunulmaktadır. İhtiyaçlar teknik ekiplerce karşılanmakta ve ilk günkü kullanım konforu sağlanmaktadır. Hem sınırsız renk seçeneği sunması hem de oldukça dayanıklı olması sık tercih edilmesini sağlamaktadır. Nem ve su karşısında da dayanıklı olan fiberglass malzeme dekoratif unsurlarla şekillendirilmektedir. Esnek kullanım imkanı sunan fiberglass ürünler kalabalık alanlarda da kullanım şartlarından etkilenmeden uzun seneler aynı şekilde kalabilmektedir. Müşterilere yaratıcı çözümler sunan ekipler mekanların yapısı, şartlarına bağlı olarak fiberglass mimari ürün çizimi yapılarak onayla beraber üretimlere başlamaktadır. Küreler, kubbeler, insan ve hayvan figürleri ve en çok tercih edilen polyester reklam ürünleri fiberglass alanında en talep gören ürünler arasında yer almış durumda. Özenle üretim yapan firmalar fark yaratan tasarımları ile adından başarıyla söz ettiriyor. Üretim aşaması büyük işçilik gerektiren fiberglass malzemeler eşsiz yapısı ile tercih ediliyor.
 

 
 

 

 

Polyester Reklam Ürünleri